KEE

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
KEE

Επίσημο Forum Κινήματος Εθνικής Ενότητας


2 απαντήσεις

    Permissions fixed - Forums question

    manos5
    manos5
    Power User
    Power User


    Αριθμός μηνυμάτων : 94
    Ημερ. εγγραφής : 17/01/2010

    Permissions fixed - Forums question Empty Permissions fixed - Forums question

    Δημοσίευση από manos5 Σαβ Φεβ 13, 2010 11:20 pm

    Λοιπον, μεχρι τωρα ολα τα φορα και τα περιεχομενα τους ηταν ορατα και σε μη εγγεγραμμενους επισκεπτες. Θεωρησα καλο να περιορισω την προσβαση των απλων επισκεπτων-μη μελων του ΚΕΕ αλλαζοντας τα permissions, δινοντας δικαιωμα μονο σε εγγεγραμμενα μελη να βλεπουν τα μηνυματα. Κατ'αρχας οποιος διαφωνει με αυτο δεν εχει παρα να το πει και οπως ειναι λογικο θα ληφθει υπ'οψην. Δεν ειναι ουτε κατι δυσκολο να το επαναφερω στην προηγουμενη κατασταση ουτε και ιδιαιτερο ζητημα κατα την γνωμη μου. Προς αποφυγην τυχον θεωρησης αυτης της κινησης ως "μυστηκοπαθεια", ειναι τουλαχιστον λογικο το ΚΕΕ οπως και καθε κομμα/κινημα/οργανωση να θελει να διασφαλισει την δυνατοτητα εσωτερικου σχεδιασμου σε αναλογο και καταλληλο περιβαλλον. Δεν υποβαθμιζει το ανοικτο πνευμα του ΚΕΕ, απλα διαμορφωνει ενα πιο καταλληλο περιβαλλον συζητησης.

    Μια απο τις επιθυμιες του Ζηση (tall_niki) οπως πολλοι αν οχι ολοι απο μας λαβαμε στ μηνυμα, ειναι να γινει το κινημα ανοικτο και να καταστει παραδειγμα διαφανειας. Μια "αγορα", ενα φορουμ οπως αυτο, για να εξυπηρετησει τους σκοπους του και να κανει την δουλεια του καλα πρεπει να ειναι λειτουργικο. Αυτος ειναι και ο λογος που βρισκομαι εδω, επιθυμοντας να καταστησω αυτο το εργαλειο λειτουργικο, γιατι ετσι θα αποφερει τα μεγιστα απο αυτα για τα οποια σχεδιαστηκε. Φυσικα δεν ειμαι τιποτα παραπανω απο ενας amature/amateur θα ελεγα, απλα με διαθεση και αυτια. Σκοπος μου δεν ειναι να κανω το τελειο αλλα κατι λειτουργικο, που να εξυπηρετει ολους μας οποτε συγχωρηστε μου τυχον αστοχιες και λαθη που τυχον εχω κανει.

    Αυτο που θα ηθελα ουσιαστικα ειναι οι σκεψεις σας για το μικρο αλλα χρησιμο εργαλειο αυτο, το φορουμ. Πιστευετε οτι πρεπει να αλλαξουν/μειωθουν/προστεθουν καποια απο τα φορα, να αλλαξει κατι οπτικα, να <βαλτε ιδεα εδω> ;
    Περιμενω προτασεις και σκεψεις!
    Μανος
    Cool
    Devilghost
    Devilghost
    Good User
    Good User


    Αριθμός μηνυμάτων : 34
    Ημερ. εγγραφής : 16/01/2010

    Permissions fixed - Forums question Empty Απ: Permissions fixed - Forums question

    Δημοσίευση από Devilghost Τρι Φεβ 16, 2010 4:58 pm

    Εγω θελω να δω και αλλα sub forums οπως archives και να γινει προωθηση του φορουμ στα μελη του Κεε..τωρα δεν ειναι ενεργο.

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Τρι Μάης 14, 2024 1:03 am